Header image

Aknad

AS REHPOL valmistab aknaid nii puidust, puitalumiiniumist kui ka PVC-st. Seega leiate meie tootevalikust sobivad aknad igale hoonetüübile. Aknatüübi valik sõltub eelkõige maitsest, aga ka hoone arhitektuursest lahendusest. Vanemale hoonele sobib tavaliselt paremini puitaken, samas kui soovitakse hooldusvabadust ja modernsemat väljanägemist, siis on alternatiivideks puitalumiiniumaknad või PVC-aknad. Meie soovitus on alati pöörata tähelepanu pigem üldpildile kui traditsioonilistele arusaamadele.

Meie tootevalikusse kuuluvad Saksamaal välja töötatud populaarsed aknasüsteemid, mida toodame peamiselt Baltikumi ja Skandinaavia turule. Meie tehases valmivad aknad on funktsionaalsed ja töökindlad ning CE sertifitseeritud.

Lisaks erinevatele aknatüüpidele on võimalik valida akendele erinevat lisavarustust– aknalauad, tuulutusklapid, dekoratiivliistud, erinevad käepidemed, sääsevõrgud jne. Kõik aknad valmistame rätsepatööna vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Meie sõbralik ja professionaalne müügimeeskond on Teile abiks parima lahenduse leidmisel. Võta meiega ühendust.