Header image

PVC-aknad

RehPoli PVC-aknad on väga mugavad ja kasutajasõbralikud – aknad avanevad küljele pesuks, ülevalt tuulutuseks ja lisaks ka mikroventillatsiooniks. PVC-akende valmistamisel kasutame Euroopa suurima PVC- profiilitootja Profine Group tipp-profiile KÖMMERLING, mis tagavad siseruumides mõnusa interjööri ja väga hea soojapidavuse. Valikus on kolm akanasüsteemi:

  • Ultra 88 DK
  • Comfort 76 DK
  • Optimum 70 DK

Nende aknasüsteemide erinevus on soojapidavuses, mis tuleneb erinevatest lengi sügavustest, vastavalt 88mm, 76mm ja 70mm. Lisaks mida paksem on aknaleng/raam, seda soojapidvamaid klaaspakette on võimalik kasutada.

PVC-aknaid on võimalik tellida erinevates värvitoonides, puitimitatsiooni või mõne muu meeldiva disainiga – valik on väga lai.

Ultra 88 DK

Aknas Ultra 88 DK on kasutusel Kömmerlingi uus profiilisüsteem 88MD, mis on funktsionaalse disaini ja ilusate proportsioonidega. Kömmerling 88MD on 7-kambriline kesktihendiga profiilisüsteem, mille paksus (ehotussügavus) on 88 mm ja soojapidavuse näitaja raamil/lengil Uf=0,93 W/m2K. Kesktihendiga profiilid takistavad õhu liikumist raamikambris ja vähendavad oluliselt soojakadu. Lisaks sulusekambri kesktihendile on 88MD süsteemil pakkuda ka klaaspaketi alune kesktihend raamidel, mis vähendab klaaspaketi toapoolsele pinnale kondensatsioonivee tekkimise riski. Kesktihendiga profiilid tagavad hea kaitse tuule ja vihma eest ning suurendavad akna helipidavust. Lisaks kaitseb kesktihend suluseringi välistingimuste eest ja suurendab suluse töökindlust.

Uus 88MD süsteem võimaldab kasutada klaaspakette paksusega kuni 56 mm. Standardse 48 mm paketiga on võimalik saavutada akna U-väärtuseks olenevalt akna mõõtudest alla 0,8 W/m2K. See aken täidab igal juhul ka passiivmajadele etteantud nõuded.

 

Comfort 76 DK

Aknas Comfort 76 DK on kasutusel Kömmerlingi profiilisüsteem 76AD. See on küll natuke väiksema soojapidavusega aken kui meie Ultra 88 DK, kuid tegu on siiski täiesti heade soojusnäitajatega aknaga. Aknal on samasugune funktsionaalne disain ja ilusad proportsioonid. Comfort 76 DK-l on profiilikambreid 5 ja puudub kesktihend, samas on soojapidavuse näitaja raamil/lengil Ufigati korralikud 1,1 W/m2K. Kuna enamus akna pinnast moodustab klaaspakett, siis akna U väärtus jääb tavalaiselt vahemikku 0,7-1,0W/m2K. Tegu on hetkel kõige populaarsema aknasüsteemiga, kus hinna ja kvaliteedi suhe on väga hästi paigas!

Optimum 70 DK

Optimum 70 DK-s on kasutusel Kömmerlingi profiilisüsteem 70. Selles profiilisüsteemis on samuti 5 kambrit nagu ka aknas Comfort 76 DK, aga kitsam profiil ei võimalda sinna panna nii paksu klaaspaketti nagu 76mm lengiga aknasse. Tegu on lihtsa aknasüsteemiga, mida kasutatakse kohtades, kus soojapidavus ei ole nii tähtis kui elukondlikes hoonetes. Soojapidavuse näitaja raamil/lengil Uf = 1,3 W/m2K.