Header image

Puitaknad

Puitaken on ajatu valik, mis ilmestab iga fassaadi ja pakub silmailu ka interjööris. Rehpoli puitaknaid on mugav kasutada ja lihtne hooldada. Aknad avanevad küljele pesuks, ülevalt tuulutuseks ja lisaks ka mikroventillatsiooniks. Ülimalt mugav tuulutussüsteem on teinud nendest akendest populaarseimad Euroopas.

Puitaknad pakuvad hea soojus- ja heliisolatsiooni. Puit on looduslikult hea soojusisolatsiooniga materjal ning aitab hoida ruumides stabiilset temperatuuri ning vähendada soojuskaod.

Puitaknad lisavad majale soojust ja loomulikku ilu. Puit on ajatu materjal, mis sobitub erinevate arhitektuuristiilidega ning lisab majale unikaalsust.

Puit on traditsiooniline looduslik materjal, mille kvaliteet tänu tehnoloogia arengule ehitusmaterjalina on oluliselt kõrgem kui vanasti. Täna kasutatakse akende valmistamiseks ainult liimpuitprofiile, mis on oma omadustelt väga stabiilsed ning tagavad toodete kvaliteedi ja pika eluea. Peamiselt kasutatakse oksavaba sõrmjätkatud männi liimpuitu, kuid valikus on ka sõrmjätkuta männi-, tamme- ja merantiliimpuit jne.

Akendele antakse vastupidavus korraliku ja kvaliteetse viimistlusega. Värvidena kasutatakse keskonnasõbralikke Teknose vesialuselisi värve. Lai värvivalik võimaldab leida ideaalselt fassaadiga sobituva värvitooni ning meie kogenud meistrite käe all valmivad rätsepatööna ka kõige keerulisemad tehnilised lahendused.

Puitaknad on paindlikud ja neid on võimalik kohandada erinevatele kujudele ning suurustele vastavalt maja arhitektuurile. Siiski on oluline märkida, et puitaknad vajavad regulaarset hooldust nagu värvimist või puidukaitsevahendite kasutamist, et tagada nende vastupidavus ja hea välimus aastate jooksul.

Puitaken on kestev, kasutajasõbralik ja esteetiliselt nauditav- naturaalse puidu ilu loob hubasust juurde igasse interjööri.

RehPol IV-78 DK

RehPol IV-78 DK puitaken on sissepoole avanev väga kasutajasõbralik aknasüsteem. Aken avaneb küljele pesuks, ülevalt tuulutuseks ja kui käepide 45 kraadise nurga alla keerata, siis lisaks ka mikroventillatsiooniks. Ülimalt mugav tuulutussüsteem on teinud sellest aknast populaarseima Euroopas. Lisaks on seda aknatüüpi ka lihtne hooldada, sest pesta tuleb vaid kahte pinda – sisemist ja välimist.

RehPol IV-78 DK valmistatakse 78mm paksustest liimpuitprofiilidest, mis on oma omadustelt väga stabiilsed ning tagavad akende kõrge kvaliteedi ja pika eluea. Peamiselt valmistame puitaknaid sõrmjätkatud männi liimpuidust, kuid valikus on ka sõrmjätkuta männi-, tamme- ja merantiliimpuit jne.

Akendele antakse vastupidavus korraliku ja kvaliteetse viimistlusega. Värvitud aknad viimistletakse kolmes etapis: immutamine, kruntimine ja värvimine. Värvidena kasutatakse keskonnasõbralikke vesialuselisi Teknose värve ja erinevate värvitoonide valik on väga lai. Läbipaistva pinnaviimistluse korral on viimistlusprotsess järgmine: immutaine, kruntimine-peitsimine, lasuurlakiga (lasuurvärviga) katmine.

RehPol IV-78 DK aknale on võimalik valida erinevat lisavarustust – tuulutusklapid, dekoratiivliistud, erinevad käepidemed jne. Meie sõbralik ja professionaalne müügimeeskond on Teile abiks parima lahenduse leidmisel.

RehPol IV-92 DK

RehPol IV-92 DK puitaken on sissepoole avanev väga kasutajasõbralik aknasüsteem. Aken avaneb küljele pesuks, ülevalt tuulutuseks ja kui käepide 45 kraadise nurga alla keerata, siis lisaks ka mikroventillatsiooniks. Ülimalt mugav tuulutussüsteem on teinud sellest aknast populaarseima Euroopas. Lisaks on seda aknatüüpi ka lihtne hooldada, sest pesta tuleb vaid kahte pinda – sisemist ja välimist.

RehPol IV-92 DK valmistatakse 92 mm paksustest liimpuitprofiilidest, mis on oma omadustelt väga stabiilsed ning tagavad akende kõrge kvaliteedi ja pika eluea. Peamiselt valmistame puitaknaid sõrmjätkatud männi liimpuidust, kuid valikus on ka sõrmjätkuta männi-, tamme- ja merantiliimpuit jne.

Akendele antakse vastupidavus korraliku ja kvaliteetse viimistlusega. Värvitud aknad viimistletakse kolmes etapis: immutamine, kruntimine ja värvimine. Värvidena kasutatakse keskonnasõbralikke vesialuselisi Teknose värve ja erinevate värvitoonide valik on väga lai. Läbipaistva pinnaviimistluse korral on viimistlusprotsess järgmine: immutaine, kruntimine-peitsimine, lasuurlakiga (lasuurvärviga) katmine. Läbipaistva pinnaviimistlusega aknaid kasutatakse tihti sisutuselemendina.

RehPol IV-92 DK aknasüsteemile saab paigaldada soojapidavamad klaaspaketid, kuna paksem leng/raam võimaldab sinna paigaldada ka paksemad klaaspaketid. Lisaks suuremale soojapidavusele võimaldab see aknatüüp pakkuda ka paremat helipidavust, kasutades selleks spetsiaalseid klaase. Klaasidena on kasutusel lisaks tavapärastele klaasidele kõik Euroopas kasutusel olevad eriklaasid, nagu turvaklaasid, päikesekaitseklaasid, läbinähtavust piiravad klaasid jne.

RehPol IV-92 DK aknale on võimalik valida erinevat lisavarustust– tuulutusklapid, dekoratiivliistud, erinevad käepidemed jne. Meie sõbralik ja professionaalne müügimeeskond on Teile abiks parima lahenduse leidmisel.

Rustical

Leidub palju hooneid, mis vajavad arhitektuurselt vanemas stiilis aknaid. Selleks on RehPolis välja töötatud miljööväärtuslikele ja klassikalise arhitektuuriga hoonetele Rustical seeria aknad. Akende välisküljele on antud ajaloolise ilmega profileering ning alumiiniumist modernse veenina asemel on kasutatud puidust veenina.

Rustical tooteseeria perre kuulub 3 erinevat lahendust:

Rustical 1

Rustical 1 – puidust veenina on spetsiaalse kinnitusliistu abil lengi küljes. See võimaldab tulevikus veenina hõlpsasti hooldada või vahetada. Aknaprofiilide kõrgused on standardsed.

Rustical 2

Rustical 2 – puidust veenina on kinnitatud raami külge sarnaselt ajalooliste traditsioonidega. Aknaprofiilide kõrgused on standardsed.

Rustical 3

Rustical 3 – puidust veenina on kinnitatud raami külge sarnaselt ajalooliste traditsioonidega. Aknaprofiilide kõrgused on viidud madalamaks, eriliselt rõhutades ajaloolise akna välimust.

Lisaks on võimalik kõigil Rustical tüüpi akendel sisemine klaasiliist samuti profileerituna tellida. Standardlahendusel on sisemine klaasiliit sile nagu tavaaknal.