Header image

Puitalumiiniumaknad

Rehpoli puitalumiiniumakendes on ühendatud fuktsionaalsus ja kestvus naturaalse puidu soojuse ja iluga. Väljast ilmastikukindel ja hooldusvaba, samas seest esteetiline ja soe puit, mis lisab igasse interjööri hubasust.

Puitalumiiniumaknad valmistatakse liimpuitprofiilidest ja kaetakse väljaspoolt terves ulatuses alumiiniumprofiilidega, mis tagavad akendele kõrge ilmastikukindluse ja eriti pika eluea.

RehPoli puitalumiiniumaknad avanevad sissepoole ja on väga kasutajasõbralikud. Aken avaneb küljele pesuks, ülevalt tuulutuseks ja ka mikroventillatsiooniks. Ülimalt mugav tuulutussüsteem on teinud sellest aknast populaarseima Euroopas. Lisaks on Rehpolis toodetud puitalumiiniumaknaid äärmiselt mugav ja lihtne hooldada.

Puitalumiiniumakende alumiiniumprofiilidena kasutab RehPol Stemeseder Gmbh profiilisüsteeme. Tegu on ühe Euroopa juhtiva profiilitootjaga. Kõik profiilid värvitakse samuti Stemesederi poolt, mis annab oluliselt kvaliteetsema tulemuse võrreldes konkureerivate profiilidega. Kõikidel värvitud profiilidel on SEASIDE protection, sest eriti oluline on kvaliteetne värvimine just rannikualadel, kus soolane mereõhk võib kehvema värvikihiga profiilid ära korrodeerida.

Puitalumiiniumaknaid ja –uksi valmistame kahes eri süsteemis – lengisügavusega 92mm REHPOL IV-78 DK-A ja lengisügavusega 106mm REHPOL IV-92 DK-A.

IV-78 DK-A puitalumiiniumaknad

RehPol IV-78 DK puitalumiiniumaken on sissepoole avanev väga kasutajasõbralik aknasüsteem. Aken avaneb küljele pesuks, ülevalt tuulutuseks ja kui käepide 45 kraadise nurga alla keerata, siis lisaks ka mikroventillatsiooniks. Ülimalt mugav tuulutussüsteem on teinud sellest aknast populaarseima Euroopas. Lisaks on seda aknatüüpi ka lihtne hooldada, sest pesta tuleb vaid kahte pinda – sisemist ja välimist.

RehPol IV-78 DK valmistatakse 78mm paksustest liimpuitprofiilidest, mis on väljaspoolt terves ulatuses kaetud alumiiniumprofiilidega, mis tagavad akende kõrge kvaliteedi ja pika eluea. Alumiiniumprofiilidena kasutab RehPol peamiselt Stemeseder Gmbh profiilisüsteeme. Tegu on ühe Euroopa juhtiva profiilitootjaga. Kõik profiilid värvitakse samuti Stemesederi poolt, mis annab oluliselt kvaliteetsema tulemuse võrreldes konkureerivate profiilidega. Kõikidel värvitud profiilidel on “SEASIDE protection”, sest eriti oluline on kvaliteetne värvimine just rannikualadel, kus soolane mereõhk võib kehvema värvikihiga profiilid ära korrodeerida. Puitalumiiniumakendes kasutame puiduna sõrmjätkatud männi liimpuitu, kuid valikus on ka sõrmjätkuta männi-, tamme- ja merantiliimpuit jne. Akende sisekülje puitpinna viimistluse teeme vastavalt kliendi soovile ja valitud värvitoonile, kasutades keskonnasõbralikke vesialuselisi värve.

RehPol IV-78 DK aknale on võimalik valida erinevat lisavarustust – tuulutusklapid, dekoratiivliistud, erinevad käepidemed jne. Meie sõbralik ja professionaalne müügimeeskond on Teile abiks parima lahenduse leidmisel.

IV-92 DK-A puitalumiiniumaknad

RehPol IV-92 DK puitalumiiniumaken on sissepoole avanev väga kasutajasõbralik aknasüsteem. Aken avaneb küljele pesuks, ülevalt tuulutuseks ja kui käepide 45 kraadise nurga alla keerata, siis lisaks ka mikroventillatsiooniks. Ülimalt mugav tuulutussüsteem on teinud sellest aknast populaarseima Euroopas. Lisaks on seda aknatüüpi ka lihtne hooldada, sest pesta tuleb vaid kahte pinda – sisemist ja välimist.

RehPol IV-92 DK-A erinevus võrreldes IV-78 DK-A aknasüsteemide erinevus on see, et IV-92 DK-A aknasüsteemile saab paigaldada soojapidavamad klaaspaketid, kuna paksem leng/raam võimaldab sinna paigaldada ka paksemad klaaspaketid. Lisaks suuremale soojapidavusele võimaldab see aknatüüp pakkuda ka paremat helipidavust, kasutades selleks spetsiaalseid klaase. Klaasidena on kasutusel lisaks tavapärastele klaasidele kõik Euroopas kasutusel olevad eriklaasid, nagu turvaklaasid, päikesekaitseklaasid, läbinähtavust piiravad klaasid jne.

RehPol IV-92 DK valmistatakse 92 mm paksustest liimpuitprofiilidest, mis on väljaspoolt terves ulatuses kaetud alumiiniumprofiilidega, mis tagavad akende kõrge kvaliteedi ja pika eluea. Alumiiniumprofiilidena kasutab RehPol Peamiselt Stemeseder Gmbh profiilisüsteeme. Tegu on ühe Euroopa juhtiva profiilitootjaga. Kõik profiilid värvitakse samuti Stemesederi poolt, mis annab oluliselt kvaliteetsema tulemuse võrreldes konkureerivate profiilidega. Kõikidel värvitud profiilidel on “SEASIDE protection”, sest eriti oluline on kvaliteetne värvimine just rannikualadel, kus soolane mereõhk võib kehvema värvikihiga profiilid ära korrodeerida. Puitalumiiniumakendes kasutame puiduna sõrmjätkatud männi liimpuitu, kuid valikus on ka sõrmjätkuta männi-, tamme- ja merantiliimpuit jne. Akende sisekülje puitpinna viimistluse teeme vastavalt kliendi soovile ja valitud värvitoonile, kasutades keskonnasõbralikke vesialuselisi värve.

RehPol IV-92 DK-A aknale on võimalik valida erinevat lisavarustust – tuulutusklapid, dekoratiivliistud, erinevad käepidemed jne. Meie sõbralik ja professionaalne müügimeeskond on Teile abiks parima lahenduse leidmisel.