Header image

Uudised

Puitaken – kas ajatu või aegunud klassika?

Eestlased on harjunud, et aknaraam peab olema puidust, nii on see alati olnud ja kunagi 90-ndatel levima hakanud plastikaknad polnud sageli kõige parema kvaliteediga, mistõttu umbusk PVC-akende muutus müütiliseks pessimismiks. Kuigi PVC-akende tehnoloogiat on palju arendatud, nii et tegemist on igati tänapäevase ja kvaliteetse aknatüübiga, pole ka puitaknad kusagile kadunud. Nagu plastikakende puhul, nii on ka puitakendega seotud müüte, mis tegelikkusega kokku ei lähe.

Anname nõu erinevate aknatüüpide kohta

Üks populaarsemaid valikuid on PVC-aknad, mis on hooldusvabad ja samas eelarvesõbralikud. Lisaks saab PVC-aknaid valmistada viisil, mis jäljendab puidu mustrit, luues seeläbi stiilse ja kvaliteetse väljanägemise. PVC-aknad pakuvad suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet ning on ideaalne valik paljudele kodudele.

Õige akna valimisel usalda meistrit

Ehitades uut või renoveerides vana maja võid sa ühtäkki olla olukorras, kus sa ei teagi täpselt, millist akent sa vajad, milline on parim valik sinu maja jaoks. Ometi on igal aknatüübil oma kasutuskoht, kuhu ta kõige paremini sobib. Akende sobivus erinevatele hoonetele on tänapäeval pigem maitse kui funktsionaalsuse küsimus.

REHPOL ja Kodutunne Võrumaal Vana-Antslas

REHPOL on juba 26 aastat valmistanud kvaliteetseid aknaid tervele Eestile oma Võru tehases. Meie akende kvaliteedi tagavad tublid Võrumaa inimesed, kes armastavad oma tööd ning teevad seda suure hoolega.

Digidiagnostika läbitud!

Vaatamata 26 aasta pikkusele ajaloole on REHPOLi eesmärgiks alati olnud arenemine. Soovime jätkuvalt parendada oma tootmisprotsesse, et meie kliendid saaksid rõõmu tunda kvaliteetsetest akendest ja ustest ning laitmatust tellimisprotsessist.