Digidiagnostika läbitud!

Vaatamata 26 aasta pikkusele ajaloole on REHPOLi eesmärgiks alati olnud arenemine. Soovime jätkuvalt parendada oma tootmisprotsesse, et meie kliendid saaksid rõõmu tunda kvaliteetsetest akendest ja ustest ning laitmatust tellimisprotsessist.

Täna on digitaliseerimine see, millest tootmisprotsessides sageli kõige rohkem puudu jääb. Selleks, et analüüsida oma kitsaskohti selles valdkonnas ja saada aru, millisel määral sellise traditsioonilise toote nagu aken või uks valmistamist automatiseerida ja ettevõtte digitaliseeritust parandada kaasasime professionaalid TJO Konsultatsioonidest.

Juba oma igapäevategevusi kaardistades nägime mitmeid võimalusi, kuidas oma tootmisprotsessi efektiivsemaks muuta ning tuli palju häid ideid, milliseid ressursse tuleks kaasata kvaliteedi parendamiseks ning protsessi edukamaks haldamiseks. Oleme alustanud muudatuste sisseviimisega ning loodame, et sellest võidavad meie töötajad, meie kliendid ja meid ümbritsev keskkond.

Digidiagnostika sai teoks tänu Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse toetusele summas 9 999.50 eurot.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

Jaga postitust: