Header image

Küsi hinnapakkumist – Kömmerling KBE 70 AD

Tunnustatud Profine gruppi kuuluva Saksa päritolu Kömmerling KBE 70 AD profiilisüsteem on soodsaima hinnatasemega PVC-aknasüsteem. Kasutatakse 2- ja 3-kihilisi klaaspakette ning enim kasutust leiavad need hoonetes, kus pidevalt sees ei elata (suvekodud, garaažid jm abihooned).

Akende hinnapäring

Üldandmed:

Akende kirjeldus:

Klaaspakett*

?3-kordne klaaspakett tagab oluliselt paremad soojapidavusomadused. Tänapäeval kasutatakse 2-kordset klaaspaketti pigem abihoonetele ja suvekodudes.

2-kordne3-kordne

Akende mõõdud:
? Palun sisestage AKENDE mõõdud. Aknad on avadest reeglina mõlemas suunas kuni 30 mm väiksemad, et jätta ruumi akende korralikuks tihendamiseks. (1000 x 1000 mm avasse peaks minema aken mõõtudega 970 x 970 mm.)

cmmm

Laius

Kõrgus

Kogus

Märkus

Transport:

Tehasest (Kreutzwaldi 57, Võru)REHPOLi ladu TallinnasPaigaldusega/objektile

Tänav/Asula

Linn/Vald

Postiindeks


Soovin ka:
?Tavapaigaldus sisaldab akende paigaldust valmis avasse montaaživahuga. Vanade akende eemaldamise ja utiliseerimise soovi saate märkida lahtrisse märkused. Kui te pole kindel vajaminevate akende mõõtudest, saame saata oma meistri neid eelnevalt kontrollima.

paigaldustmõõtmist

Aitäh! Vastame Teile esimesel võimalusel.

Meie Tallinna salong on suletud kuni 17.04. Päringud ja küsimused on oodatud aadressile myyk@rehpol.ee või telefonil 5323 2366.